-The SIMS 2 Contests-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Takmicenja iz oblasti Sims 2 igre
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Takmicenje........

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
PekiPele

PekiPele


Posts : 401
Join date : 02.06.2009
Age : 30
Location : Sid(Srbija)

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 8:07 pm

evo ovako.......ja imam jednu ideju.........................a to je:

posto se stalno odrzavaju takmicenja vezana za sims a ona traju malo duze meni je na pamet pala jedna ideja......
da se nezavisno na takmicenja sa simsom vode i takmicenja koja nisu vezana za sims.........a posto su oggy i ivonica zauzeti ovim takmicenjima ja bi se javio kao dobrovoljac da vodim ovo........prvo takmicenje bi bilo "World Song Contest 2009".......ovako ovo takmicenje bi bilo veoma slicno kao i eurovision song contest......

svako bi mi poslao jednu pesmu(morala bi biti pesma izvodjena na nekoj sceni ne spot) i ja bih ixvukao iz svake pesme refren i sklopio jedan film i onda bi ga objavio ovde i svi bi glasali po principu eurovisiskog glasanja znaci davali bi bodove 1,2,3,4,5,6,7,8,10 i 12 i na kraju bi ja proglasio pobednika..............da li se vi ostali slazete sa ovim mojim predlogom???
Nazad na vrh Ići dole
babydoll
Moderator
Moderator
babydoll


Posts : 326
Join date : 18.05.2009
Age : 31

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 8:12 pm

pa nzm,mislim ovo je ipak forum za sims takmichenja,a i nzm koja bi poenta bila u vezi pobjednika,jer nismo mi pravili pjesme xD vidjecemo shta misle ostali xD
Nazad na vrh Ići dole
OGGY
Admin
Admin
OGGY


Posts : 658
Join date : 09.05.2009
Age : 29
Location : okolina NS

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 8:14 pm

^^^mislim isto sto i babydoll Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://thesims2contests.serbianforum.info
PekiPele

PekiPele


Posts : 401
Join date : 02.06.2009
Age : 30
Location : Sid(Srbija)

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 8:27 pm

ok......kako vi hocete........ja sam to predlozio zato sto je malo smor dok se ne odrzavaju ostala takmicenja......
Nazad na vrh Ići dole
OGGY
Admin
Admin
OGGY


Posts : 658
Join date : 09.05.2009
Age : 29
Location : okolina NS

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 8:30 pm

umesto dosadjivanja bolje da krenemo u kampanju "dovodjenje novih clanova" Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://thesims2contests.serbianforum.info
PekiPele

PekiPele


Posts : 401
Join date : 02.06.2009
Age : 30
Location : Sid(Srbija)

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 8:32 pm

pa znam ali nemam predstavu gde da postavljam link..........ajd mi predlozite neke vrste foruma.....na blogove neznam postaviti........ajd mi objasnite pa cu postaviti na par dobrih i posecenih blogova o simsu................
Nazad na vrh Ići dole
*Ivonyca*
Admin
Admin
*Ivonyca*


Posts : 334
Join date : 10.05.2009
Age : 31

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 9:23 pm

To bi trosilo puno vremena, i to bi puno trajalo
Nazad na vrh Ići dole
http://fantasticsims.blog.hr/
PekiPele

PekiPele


Posts : 401
Join date : 02.06.2009
Age : 30
Location : Sid(Srbija)

Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ EmptySub Jun 20, 2009 11:20 pm

ok.....zaboravite.....glupa ideja........moze lock
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Takmicenje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Takmicenje........   Takmicenje........ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Takmicenje........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Takmicenje za header foruma za July.August

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-The SIMS 2 Contests- :: Off Sims Contest :: Kanta-
Skoči na: